• 021-28421706(گویا)
  • 09125228704
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سیستم نوبت دهی مطب و کلینیک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سیستم نوبت دهی


نرم افزار نوبت دهی مطب و کلینیک


دیگر دغدغه های ثبت وقت ملاقات بیمار با پزشک را برای همیشه فراموش کنید. این کار را فقط با چند کلیک ساده انجام دهید. کلینیک یار هم وقت ملاقات را ثبت می کند و هم تمام مشخصات بیمار ویزیت شده را برای شما ثبت و نگهداری می نماید. به گوشه ای از خصوصیات بارز این نرم افزار اشاره می کنیم : 

 

keyboard نام و مشخصات بیمار را فقط با چند کلیک ساده ثبت نمایید. این نرم افزار علاوه بر سادگی هرچه تمام تر ، دارای کاربردهای بسیاری می باشد از جمله اینکه شما در هنگام ثبت مشخصات بیمار می توانید خصوصیات بارز و مهم دیگری را که از لحاظ کاری برایتان پر اهمیت تر است در پرونده بیمار ثبت نمایید. در ضمن برنامه طوری طراحی گردیده است که به طور هوشمند از تداخل زمان های ملاقات جلوگیری می کند. در هر روز شما از تعداد بیماران روزهای آتی خبردار هستید و میتوانید لیست بیماران یک روز مشخص را به نمایش در آورید . در ضمن این برنامه توانایی ثبت وقت ملاقات برای چندین پزشک را نیز دارا می باشد.

 

telbook  بعد از ثبت وقت ملاقات و مشخصات بیمار، کلینیک یار به طور اتوماتیک دفتر تلفن هوشمند را برای شما می سازد. دفتر تلفن هوشمند ، امکان جستجوی پیشرفته و امکان ارسال پیامک را در اختیارتان قرار می دهد.  

 

    جستجوی سوابق مراجعات بیمار به پزشک به راحتی امکان پذیر می باشد. 

 

sms  به بیمار پیامک بزنید و او را از زمان نوبت دهی و سایر روندهای کاری مطب و کلینیک خود آگاه سازید. بعد از ثبت ملاقات یک پیامک حاوی اطلاعاتی از جمله : نام بیمار ، ساعت وقت ملاقات ، نام کلینیک و شماره های تماس و ... برای بیمار ارسال میگردد . با خرید این نرم افزار یک پنل ارسال اینترنتی پیامک به ارزش 200 هزار تومان از ما هدیه بگیرید.

 


network  قابلیت شبکه شدن از جمله ویژگی های دیگر این نرم افزار می باشد. در هر زمانی از ساعات ملاقات پزشک میتواند از تعداد بیماران منتظر ملاقات اطلاع کسب نماید و یا تعداد بیماران روزهای آتی خود را مورد رویت و بررسی قرار دهد.

 

account   از امکانات اضافی این نرم افزار امکان ثبت دریافت و پرداخت بیماران می باشد. این سیستم با ثبت پرداخت های بیماران در روزهای ملاقات به شما گزارشاتی چون صندوق روزانه ، صندوق ماهانه ، صندوق دوره ای و نوع پرداخت مشتری ( نقدی یا کارت شتاب ) را ارائه می دهد.

 

idcaller  از دیگر امکانات اضافی این نرم افزار می توان به سیستم آی دی کالر ( نمایش شماره و نام بیمار ) اشاره کرد. این سیستم در صورت ثبت قبلی مشخصات و شماره تلفن تماس گیرنده ، در تماس های بعدی نام و تلفن آن شخص در کنترل پنل برنامه به نمایش در می آید.

 

نوبت دهی

 

 

گارانتی