• 021-28421706(گویا)
  • 09125228704
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

طراحی لوگو و سرنسخه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طراحی ست اداری

 

طراحی لوگو ، سربرگ و ست اداری

 

يکی از نقاط قوت گروه متخصصين کلینیک یار بخش طراحی شرکت می باشد که با جمع آوری گرافيست های حرفه ای و خلاق همواره توانسته است با ارائه طرح های بديع، زيبا و رعايت استاندارد های طراحی روز دنيا در زمينه طراحی گرافيک و تبليغات نهايت رضايت مشتری را به دست آورد.

خدمات ما در زمينه طراحی گرافيک و تبليغات عبارتند از : 

 

ست اداری  طراحی و چاپ ست اداری

ست اداری يا اوراق اداری شامل : سربرگ ، پاکت ، يادداشت ، فاکتور ، فولدر ، ليبل و فرم ها در ابعاد و اندازه های استاندارد يکی از اصلی ترين ابزار های مکاتبات داخلی و خارجی يک مجموعه می باشد. طراحی ست اداری خلاقانه و منحصر بفرد يکی از عناصر برند سازی و ارتقا سطح يک مجموعه است . طراحی ست و اوراق اداری با هارمونی و رعايت اصول طراحی و چاپ می تواند خود يک ابزار تبليغاتی موثر با کمترين هزينه نسبت به ساير ابزار های تبليغاتی با ماندگاری بالا باشد. مجموعه طراحی شبکه چاپ با سابقه ای بيش از 40 سال سابقه آماده ارائه خدمات طراحی و چاپ ست اداری به صورت خلاقانه ،زيبا ،هماهنگ و منحصر بفرد با رعايت اصول طراحی برای چاپ و با تضمين کسب رضايت و قيمت کاملا رقابتی به مشتريان گرامی در کل کشور می باشد.

 

طراحی لوگو طراحی لوگو
شبکه چاپ بر اين باور است که يک ست اداری حرفه ای و متفاوت بدون داشتن يک آرم يا لوگو مناسب برای آن سازمان فاقد هويت است . طراحی لوگو اولين گام در طراحی اوراق اداری شرکت های فاقد لوگو و رنگ سازمانی است و يا بازسازی لوگوی قديمی و به روز رسانی آنها، برای به دست آوردن هويت تجاری و برند سازی ، طراحی لوگو و ست اداری به صورت مکمل در شناخت هويت چهره شرکت يا سازمان شما بسيار تاثير گذار است . شبکه چاپ با طراحی منحصر به فرد و خلاقانه با تضمين رضايت مشتری گام به گام شما را به کسب موفقيت هدايت خواهد کرد.

 

سربرگ طراحی سربرگ و سرنسخه
يکی از عناصر اصلی تشکيل دهنده يک طراحی حرفه ای ست اداری ، سربرگ آن مي باشد. سايز استاندارد سربرگ 21*29.7 و 21*14.8 می باشد ، در طراحی سربرگ بايد بر اساس استاندارد های کاغذ پيش و پس از برش باشد ، تعيين فونت با اندازه مناسب ، سادگی و رعايت فاصله ها ، ترکيب بندی لوگو و آرم و هارمونی رنگ ها از اصول طراحی می باشد و همچنين در زمينه چاپ : چاپ همزمان 5 رنگ و رنگ ساختگی طلايی و نقره ای طبق سليقه مشتری ،خدمات ويژه : لوگو برجسته و طلاکوب و برش لبه گرد در انواع کاغذ های فانتزی ، کاغذ های تحرير و کتان از قابليت های مجموعه شبکه چاپ می باشد.

 

پاکت نامه طراحی پاکت نامه
طراحی و چاپ پاکت یک دیگر از عناصر مهم و تاثیر گذار یک ست اداری موفق می باشد ، معمولا پاکت نامه به اصطلاح ملخی در ابعاد 22*11 و پاکت A4 در سایز 23 *32.5 ،پاکت A5 در سایز 23 * 16 می باشند ، در طراحی پاکت بجز ابعاد ذکر شده می تواند از ابعاد های دلخواه و طرح خاص و خلاقانه بر اساس نیاز مشتری استفاده نمود و در زمینه چاپ ، چاپ در داخل و خارج پاکت 5 رنگ همزمان ، ساخت قالب سفارشی ،دایکات لبه گرد ، چسب درب پاکت ، با کاغذ های تحریر ، گلاسه ، کتان ، فانتزی طرح دار و همچنین مقوایی کارتی قابل اجرا در مجموعه شبکه چاپ می باشد.

 

کارت ویزیت  طراحی کارت ویزیت
کارت ویزیت هم عناصر تشکیل دهنده یک ست اداری می باشد ، معمولا بیزنس کارت ها در ابعاد و سایز استاندارد بصورت 5.5 * 4.8 و 8.9 * 5.8 می باشند ، که رعایت نکاتی در زمینه ترکیب و عنوان بندی مناسب ، هارمونی رنگ ها ، سایز فونت ، رعایت فاصله های قبل و بعد از برش می تواند در زیبایی آن تاثیر گذار باشد . و چاپ آن به دو صورت عمومی و اختصاصی قابل انجام است که بنا به حساسیت مشتری قابل اجرا در ابعاد و برش های خاص ، نقره و برجسته قابل انجام می باشد ، جنس مورد استفاده عموما گلاسه مات یا براق ، کتان آلمان ، هلند، مقوایی کارتی، با روکش سلفون یا لمینیت می باشد .