• 021-28421706(گویا)
  • 09125228704
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

برنامه نویسی سفارشی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سفارشی نویسی

 

برنامه نویسی سفارشی


با دادن سفارش به کلینیک یار، دقیقاً همان چیزی که در ذهنتان هست را بدست خواهید آورد

 

برنامه نویسی سفارشی

در برخی موارد مشتری درخواست امکان و سفارشی را دارد که توسط نرم افزار ارائه شده انجام پذیر نیست و می بایست تیم نرم افزاری نسبت به تحلیل و پیاده سازی این امکان اقدام نمایند. برنامه های سفارشی شامل هزینه هایی است که جهت اطلاع و آگاهی مشتریان عزیز نحوه محاسبه آن به صورت مختصر توضیح داده شده است.

 

نحوه محاسبه برنامه های سفارشی مشتری از نظر زمان و قیمت

 

مرحله تشخیص و نیاز سنجی 

در این مرحله خواسته های مشتری با انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت مقایسه و نیازسنجی می شود. در این مرحله مشتری خواسته های خود را می بایست به صورت کتبی از طریق تیکت به بخش فروش اعلام نماید تا بررسی و ارزیابی بر اساس آن صورت پذیرد.
در بیشتر مواقع برای ارزیابی و درک صحیح از درخواست مشتری جلسه ای با حضور کاربر، مسئول فنی نرم افزار، کارشناس فروش و مدیر فروش برگزار می شود. تا کاربر تمامی خواسته ها و نیازهای خود را به صورت کاملاً شفاف توضیح دهد و هرگونه سوال و جواب انجام پذیرد تا کاملاً مشخص شود که سفارش مشتری چیست.
پس از آن واحد فروش با بررسی درخواست مشتری و تطبیق با محصولات شرکت، درخواست را به عنوان یک درخواست سفارشی تشخیص و جهت اعلام زمان اجرا و پیاده سازی به واحد نرم افزار ارسال می نماید. 
مدیربخش با بررسی درخواست مشتری و با توجه به برنامه های واحد نرم افزار و تعیین نیرو های تحلیل، برنامه نویسی و کنترل کیفی جهت اجرای برنامه سفارشی مشتری، مدت زمان اجراء و زمان نهائی تحویل پروژه را به واحد فروش اعلام می نماید. 
قابل ذکر است که این زمان اعلام شده توسط تیم نرم افزار، خواسته های فعلی مشتری بوده و چنانچه پس از شروع کار، مشتری خواستار منتفی شدن بعضی از نیازهای درخواستی گردد، متأسفانه این امکان وجود نخواهد داشت.
بنابراین زمان و هزینه اعلام شده به کاربر فقط برای نیازهای حال حاضر ایشان بوده است و چنانچه کاربر بخواهد موارد درخواستی را بیشتر از موارد مطروحه افزایش دهد مستلزم وقت و هزینه بیشتر خواهد بود. شایان ذکر است تیم تحلیل در خصوص برخی تغییرات جزئی انعطاف پذیر خواهد بود.عوامل دخیل در تعیین قیمت سفارشات

انجام پروژه سفارشی برای شرکت هزینه بر است و هزینه هایی را به شرکت تحمیل می نماید که از دید بسیاری از کاربران پنهان مانده است. برای نهایی شدن یک پروژه مواردی دخالت دارد که در زیر به آن اشاره شده است.

  • هزینه حقوق و دستمزد کارشناسان
  • هزینه های اداری شرکت شامل هزینه های مستقیم و غیرمستقیم، اینترنت، پهنای باند، آب، گاز، شارژ، تلفن ، برق، تعمیرات ، مایحتاج آبدارخانه و ...خواهد بود.
  • سود شرکت

نحوه پرداخت 

پس از بررسی زمان اجرای سفارش مشتری و مشخص شدن هزینه انجام سفارش، پرداخت مشتری به صورت زیر انجام خواهد شد: 
- 25% از مبلغ کل در هنگام عقد قرارداد دریافت می شود. 
- 40% پس از تائید مستندات پروتوتایپ (شبیه سازی) قبل از پیاده سازی توسط واحد Development 
- 35% در زمان تحویل پروژه