• 021-28421706(گویا)
  • 09125228704
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دوربین مداربسته

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشاوره و ارائه راهکار


ارائه مشاوره رایگان به مشتریان نه فقط با اهداف مستقیم مالی بلکه با هدف انتخاب بهترین و کارا ترین سیستم دوربین مدار بسته و همچنین کاهش هرچه بیشتر هزینه های مشتری صورت می گیرد. با توجه به پیچیدگی های بازار تجهیزات مدار بسته استفاده از خدمات مشاوره به مشتریان توصیه می شود.

اجرا و نصب دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته

کلینیک یار دارای تیم فنی مجرب و کاملا فعال است که در سطوح متفاوت (از پروژه های مسکونی و تجاری کوچک تا پروژه های بزرگ) به انجام خدمات نصب و اجرای سیستم مداربسته می پردازد. اجرای پروژه ها با محوریت کیفیت صورت می گیرد و به حداکثر رساندن بهره وری سیستم مداربسته به عنوان یک سیستم نظارتی-حفاظتی از اهداف اصلی آن است .


از کجا شروع کنم؟!

برندهای دوربین مدار بسته

برای مشتریانی که به دنبال خرید دوربین مداربسته هستند قسمت های آموزشی کاملی در سایت وجود دارد. برای شروع می توانید  به آموزش قبل از خرید دوربین مداربسته مراجعه کنید . اگر فقط به دنبال به دست آوردن اطلاعات کاملا اولیه برای خرید سیستم مداربسته هستید این قسمت کاملا نیاز شما را بر طرف می کند.

 

چطور به شما اعتماد کنم؟

 

 

trust_clinicyar

 

این سوالیست که ممکن است در ذهن بسیاری از مشتریان پیش از انتخاب مجری مناسب وجود داشته باشد. برای اعتماد سازی بیشتر کمی در رابطه نحوه عملکرد این شرکت صحبت می کنیم:

 

انتخاب محصولات: ما تمامی محصولات مداربسته خود را از بین برندهای معتبر انتخاب می کنیم. به جز در شرایط خاص و با درخواست مستقیم مشتری هرگز اقدام به فروش یا نصب محصولات متفرقه نخواهیم کرد.

شفاف سازی مالی: بیشتر محصولات مورد استفاده ما دارای لیست قیمت رسمی هستند و این محصولات دقیقا با قیمت این لیست به تمامی مشتریان عرضه می شود.

مشاوره بیطرفانه: سعی ما بر آن بوده تا در دادن مشاوره های خود هنواره فقط به منافع مشتری توجه داشته باشیم. با وجود اینکه در نگاه اول ممکن است این کار با منافع مالی مان در تناقض باشد، اما در طولانی مدت اعتماد مشتریان به ما به مراتب ارزشمند تر و پربارتر خواهد بود.

کیفیت اجرایی: اعضای تیم فنی این شرکت با وسواسی خاص انتخاب می شوند تا در کنار داشتن دانش فنی بالا، فرهنگ کاری را نیز در طول اجرا و ارتباط با مشتری به طور کامل حفظ کنند.

به روز بودن اطلاعات: تلاش ما بر آن است تا هنواره اطلاعات و تجهیزات خود را به روز نگاه داریم. این کار امکان دادن راه حل های مناسب تر و مشاوره موثر تر را برای ما ایجاد خواهد کرد.

 

کلام آخر

 

تیم مدیریت ما به اصول شرافت و انصاف کاری معتقد است و اعضای آن از بین افرادی هستند که منافع مالی خود را در گرو اعتماد سازی برای مشتریان می بینند. امیدواریم مشتریان آینده ما نیز مانند مشتریان گذشته از اعتماد به ما رضایتمند باشند.

نماد دوربین مدار بسته

آموزش قبل از خرید دوربین مداربسته