• 021-28421706(گویا)
 • 09125228704
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Image
ضرورت استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب
 
با توجه به پیشرفت و گسترش سیستم های کامپیوتری و جایگاه مهم و رو به رشد آن ها نمی توان نقش مهم و حیاتی نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک را در زندگی روزمره پزشکان نادیده گرفت. نگهداری سوابق مشتری برای همه مشاغل دارای اهمیت می باشد، اما برای کلینیک ها و مطب ها ضروری و لازم است. بدون وجود یک سیستم نرم افزاری قوی، مرتب نگه داشتن همه چیز در یک کلینیک غیر ممکن است. با انتخاب یک نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب مناسب که شامل این ویژگی های اساسی باشد، می توانید از امنیت اطلاعات مالی و پزشکی بیماران خود و سریع تر شدن کارهای کلینیک خود اطمینان حاصل نمایید. انواع مختلفی از نرم افزارهای مدیریت کلینیک و مطب در بازار وجود دارند که هر کدام از آن ها نقاط قوت خود را دارند، اما عامل اصلی شما برای انتخاب باید این باشد که نرم افزار انتخابی تا چه اندازه با نیازهای شما مطابقت دارد. یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب کلینیک یار می باشد.
 
Image
مزیت های استفاده از نرم افزارهای مدیریت مطب و کلینیک:

 • صرفه جویی در وقت: استفاده از یک نرم افزار مدیریت مطب می توانند ساعتهای زیادی از وقت ما را در مقایسه با سیستم های دستی ذخیره نماید.
 • محاسبه و ثبت دقیق اطلاعات مربوط به بیمار ، پرسنل و پزشکان: اگر فقط یک مطب کوچک با تعداد محدودی پزشک باشید که فهرستی از بیماران یا پرسنل و تعدادی خدمات در اختیار داشته باشید می توانید با استفاده از یک سیستم و نرم افزار مدیریت مطب در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید و ثبتهای دقیق و درستی از اطلاعات بیمار خود داشته باشید.
 • کاربری آسان: نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب کلینیک یار به گونه ای طراحی شده است که دارای کاربری ساده باشد به نحوی که یک کاربر که هیچ گونه آشنایی با سیستم های مدیریت مطب ندارد و حتی اینکه به اندازه کافی دانش کامپیوتری نداشته باشد بتواند از آن استفاده کند.
 • حداقل کردن اشتباهات: یک مزیت مهم و اساسی که می توان برای استفاده از نرم افزارها بیان کرد این است که اشتباهات محاسباتی با استفاده از این سیستم ها به حداقل می رسند.
 • گزارش: یک مزیت دیگر استفاده از نرم افزارها، گزارش هایی است که در فواصل زمانی معین می توان از سیستم تهیه نمود، این گزارشات به راحتی در نرم افزارهای مدیریتی تهیه می شوند و این امکان را در اختیار شما قرار می دهند تا روی درمان بیماران خود نظارت و کنترل دقیق داشته باشید. همچنین می توانید با استفاده از گزارشات نرم افزار با بیمارانی که در پرداخت هایشان دیرکرد دارند تماس بگیرید . با استفاده از این گزارشات می توانید به راحتی در زمان خود صرفه جویی نمایید.
نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب کلینیک یار تمام این امکانات را در اختیار شما قرار می دهد.
 
Image
چه عواملی می تواند در انتخاب یک نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب مهم و تاثیرگذار باشد؟

فرآیند انتخاب نرم افزار، چه برای نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب و یا هر نرم افزار دیگری اغلب یک مصیبت وقت گیر و بالقوه گیج کننده است. مهم است که با پزشکان و سایر کارمندان خود در مورد مشکلات فعلی و آنچه در جهت بهبود آنها با افزودن نرم افزار پزشکی وجود دارد صحبت شود. شناختن ویژگی‌های اصلی نرم افزار مطب نیز بسیار ضروری است، بنابراین می‌توانید لیست خاصی از نیازمندی‌ها را برای خدمات درمانی خود ایجاد کنید. در انتخاب یک نرم افزار مدیریت کلینیک باید ویژگی هایی را در نظر بگیرید که با اجرای آن نرم افزار نیازمند آنها باشید. بیشتر ویژگی های مورد نظر پزشکان از یک برنامه مدیریت کلینیک می تواند شامل موارد زیر باشد:
 • ثبت پرونده بیمار
 • سیستم نوبت دهی هوشمند
 • کاهش زمان سرویس دهی به مراجعین
 • سیستم یادآوری جلسات درمان بیمار
 • امنیت بالا در ذخیره سازی، تفکیک و انتقال اطلاعات، سوابق بیمار و پزشکان
 • پیگیری وضعیت بیمار در طول درمان
 • و ........
موردی که می تواند در انتخاب یک نرم افزار بسیار حائز اهمیت باشد صحبت با حداقل 3 نفر از افرادی است که قبلا از نرم افزار استفاده کرده اند و حیطه کاریشان شبیه و یا یکسان به فعالیت شما باشد. در رابطه با اینکه آنها چه امکانی از نرم افزار مدیریت کلینیک را دوست دارند و چه تغییراتی را نیاز دارند بحث کنید. در هر صورت نمی توان سیستمی را یافت که فاقد هر گونه نقص یا ایرادی باشد اما می توان با کمی مطالعه و صرف وقت، سیستمی را تهیه نمود که با توجه به نوع فعالیتمان بهترین نتیجه را برای ما به ارمغان بیاورد.
نرم افزارهای مدیریتی کلینیک یار با فراهم نمودن تمام امکانات ذکر شده و صدها امکانات دیگر یکی از بهترین  نرم افزارهای موجود در بازار می باشد، خصوصا در زمینه مدیریت کلینیک های پوست، مو، زیبایی و لیزر و مدیریت کلینیک و مطب دندانپزشکی.
 
 
نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب دندانپزشکی